Odalar

Orka Boutıque Hotel, 1169 m2 den oluşan tek bir bina üzerine kurulmuş, tamamen yenilenmiş özgün mimarisiyle son derece şık bir şehir otelidir. 22 adet oda bulunan tesisimizde tüm detaylar sizlerin rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için düşünülmüştür. Her biri birbirinden farklı renk ve konsept ile döşenmiş 4 farklı oda tipiyle konaklama imkanı sunuyoruz. Doğanın ve denizin eşsiz güzelliğini, dinginlik ve huzuru yaşayacağınız odalarımız; Standart Oda (Şehir ve deniz manzaralı), Büyük Oda (teraslı ve deniz manzaralı), Superior Oda ve Deluxe Oda olarak adlandırılmıştır.

Standart Şehir Manzaralı Oda

Otelimizde 10 adet Standart Şehir Manzaralı Oda bulunmaktadır. Kale ve ışıklandırılmış antik kaya mezarları ile kent siluetine bakmaktadır.

Detay için Tıklayınız   Rezerve Et

Standart Deniz Manzaralı Oda

Otelimizde 3 adet Standart Deniz Manzaralı Oda bulunmaktadır ve panoramik deniz manzaralıdır.

Detay için Tıklayınız   Rezerve Et

Teraslı Büyük Oda

Otelimizde 3 adet Teraslı Büyük Oda bulunmaktadır. Birbirinden farklı renkleri ve panoramik deniz manzarasıyla, rahatlığı ve huzuru bu odalarda yaşayacaksınız.

Detay için Tıklayınız   Rezerve Et

Deniz Manzaralı Büyük Oda

Otelimizde 3 adet Deniz Manzaralı Büyük Oda bulunmaktadır. Birbirinden farklı renkleri ve panoramik deniz manzarasıyla, rahatlığı ve huzuru bu odalarda yaşayacaksınız.

Detay için Tıklayınız   Rezerve Et

Superior Deniz Manzaralı Oda

Aileniz ile birlikte rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız Superior odamız tam size göre. Geniş ve ferah bir yapıya sahip odamızda deniz manzarası da sizlere eşlik ediyor.

Detay için Tıklayınız   Rezerve Et

Deluxe Jakuzili Oda

Son derece şık ve konforlu Delux odamız balayı çiftleri için özel tasarlanmıştır. Kırmızı şarap ve meyve sepeti servisimiz, panoramik deniz manzaralı penceresi ve keyif dolu jakuzisiyle unutulmaz bir balayı sizleri bekliyor.

Detay için Tıklayınız   Rezerve Et