Ödüller

Orka Boutique Hotel 2018 Uzmanlar Seçimi Ödülünün sahibi oldu. Orka Boutique Hotel, TripExpert'in 2018 Uzmanlar Seçimi Ödülü'nün sahibi oldu. Ödüllerimiz, önde gelen 85 seyahat rehberi, dergi ve gazetenin 1 milyondan fazla incelemesine dayanmaktadır. Ödülümüzü aldık, çünkü profesyoneller bizi Fethiye'deki en iyi oteller arasında görüyorlar.

LUXURY TRAVEL GUIDE EUROPE AWARDS 2018 LUXURY TRAVEL GUIDE Orka Boutique Hotel'i 2018 AVRUPA OTELLERİ kategorisinde ödüle aday gösterdi. Orka Boutique Hotel “2018 YILININ EN LÜKS DENİZ MANZARALI OTELİ” seçildi!

LUXURY TRAVEL & HOSPITALITY AWARDS 2018 LUXURY TRAVEL & HOSPITALITY AWARDS Orka Boutique Hotel’i 2018 AVRUPA OTELLERİ kategorisinde ödüle aday gösterdi. Orka Boutique Hotel “2018 YILININ EN ŞIK OTELİ” ödülünü kazandı!

PREVERİSK MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ Orka Boutique Hotel, dış denetçi firmamız PREVERİSK tarafından 2017 sezonunda yapılan aylık hijyen ve sağlık denetimleri neticesinde Fethiye bölgesinde birincilik almış ve MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI ile ödüllendirilmiştir.

TRIPADVISOR 2017 MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI Orka Boutique Hotel 2017 Mükemmellik Sertifikasını kazandı.

EXPEDIA MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ

HOTELS.COM MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ